Yağmur Yüksel’in ardından Barış Baktaş’tan da suç duyurusu

“Kan Çiçekleri” dizisinde ‘Dilan’ karakterine hayat veren Yağmur Yüksel’in, kendisine yönelik ağır küfürlü ifadeler paylaşanlara karşı suç duyurusunda bulunanlara karşı suç duyurusunda bulunacağını açıklamasının ardından, dizideki partneri Barış Baktaş da bir açıklama yaptı.

Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine göre, dizide ‘Baran’ karakterini canlandıran Baktaş, kendisine hakaret eden paylaşımları yapanlar hakkında yasal haklarını kullanacağını açıkladı.

‘BAZI KİŞİLER HAKKINDA HUKUK KURALLARININ İŞLETİLMESİ BİR ZORUNLULUK HALİNE GELDİ’

Baktaş, yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

“Sosyal medya üzerinden özel hayatıma kişiliği ve kişiliğime karşı yapılan tüm olumsuz söz ve eylemlere karşı mesleğin bir gerekliliği görerek bugüne kadar sessiz kalmayı tercih ettim. Ancak sosyal medyayı kirleten, suç teşkil eden eylemlerini ısrarla devam eden bazı kişiler hakkında hukuk kurallarının işletilmesinin biri zorunluluk haline geldiğini üzerek görmekteyim. Durum böyle iken bile gülümsemeye devam etmemizi sağlayan iyi kalpli, sevgisini yüreğimizde hissettiğimiz ve yüreğimizde olan siz sevenlerime, destekçilerime borçlu olduğumu göstermek adına da sosyal medyanın suç ortamı olmaktan arındırılması ve suç işleyenlerin eylemlerinin cezasız kalmaması için tüm yasal haklarımı kullanma kararı aldığımı, bu hususta kıymetli hukuk danışmanların ve ekibinin gereğini yerine getireceğine inancım sonsuzdur. Saygı ve sevgilerimle…”

(KÜLTÜR SANAT SERVİSİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x